Zmiany w harmonogramie

Otrzymaliśmy wiadomość, że niestety prof. Bogdan Banasiak nie będzie mógł uczestniczyć w Sympozjum Nietzscheańskim. Zapraszamy do zapoznania się ze zmienionym harmonogramem konferencji.

Monika Proszak, 21.03.2013r.

Harmonogram

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Sympozjum.

Anna Szklarska, 2.03.2013r.

Lista prelegentów

Komisja oceniająca abstrakty miała przed sobą trudne zadanie, jako że z nadesłanych 29 zgłoszeń mogła wyłonić jedynie 8 prelegentów. Obecnie czekamy na potwierdzenie przez wybranych referentów uczestnictwa w Sympozjum, jak tylko dostaniemy wszystkie odpowiedzi, opublikujemy harmonogram.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Tych, którzy nie zostali zakwalifikowani, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obradach i zabierania głosu w dyskusjach podczas Sympozjum.

Monika Proszak, 25.02.2013r.

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń

Wczoraj minął ostateczny termin przyjmnowania zgłoszeń referatów. Otrzymaliśmy 29 abstraktów, w najbliższym czasie zostaną one poddane ocenie. Lista prelegentów zostanie opublikowana najpóźniej 1 marca.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zainteresowanie uczestnictwem w Sympozjum.

Anna Żymełka, 21.02.2013r.

Komplet zgłoszeń na warsztaty

Szanowni Państwo,

otrzymaliśmy już komplet zgłoszeń na warsztaty, a nawet rozpoczęliśmy listę rezerwową. Lista uczestników została już zatwierdzona, informacje o tym, jak należy się do warsztatów przygotować, znajdą Państwo w zakładce "warsztaty".

Zachęcamy, aby zgłaszać abstrakty referatów, pozostało jeszcze 15 dni do zakończenia naboru formularzy zgłoszeniowych.

Monika Proszak, 5.02.2013r.

Harmonogram wystąpień Ekspertów

Z przyjemnością informujemy, że w zakładce "Harmonogram" ukazał się harmonogram wystąpień zaproszonych Gości.
Zapraszamy tym samym do zapoznania się ze wstępnym programem sympozjum.

Anna Szklarska, 1.02.2013r.

Jesteśmy na Facebooku

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Aby do niego przejść, należy kliknąć TUTAJ.

Monika Proszak, 31.01.2013r.

Wykłady ekspertów i warsztaty

W zakładce "Zaproszeni Goście" pojawiły się już pierwsze abstrakty wykładów. Znamy już tematykę wykładu prof. Hanny Buczyńskiej-Garewicz oraz prof. Pawła Pieniążka.
Ruszyły zgłoszenia na warsztaty prowadzone przez prof. Jacka Filka. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Limit miejsc: 10 osób. Listę przyjętych ogłosimy (najpóźniej) 1 marca. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny w zakładce "Warsztaty".

Monika Proszak, 20.01.2013r.

Boska radość powtórzenia

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnymi informacjami na temat Sympozjum Nietzscheańskiego Boska radość powtórzenia: idea wiecznego powrotu, które odbędzie się w Krakowie w dn. 22-23 marca 2013r.

Ogólnopolska konferencja o zasięgu międzynarodowym skierowana jest zarówno do uznanych w środowisku badaczy filozofii Nietzschego oraz do wszystkich tych, których myśl niemieckiego filozofa wciąż inspiruje. Zapraszamy studentów i doktorantów do zgłaszania referatów i rejestracji na warsztaty. Sympozjum odbędzie się w języku polskim.

W menu po lewej stronie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje na temat sympozjum, natomiast w kalendarzu po prawej stronie ważne terminy. Wraz z rozwojem projektu strona będzie systematycznie uzupełniana.


Monika Proszak, 1.01.2013r.


Ważne terminy:

1 stycznia 2013
Start projektu

7 stycznia - 20 lutego 2013
Przyjmowanie zgłoszeń

5 lutego
Zatwierdzenie listy uczestników warsztatów

1 marca 2013
Ogłoszenie listy prelegentów

2 marca 2013
Opublikowanie harmonogamu

22-23 marca 2013
SympozjumKontakt: knsf[at]iphils.uj.edu.pl
Sympozjum Nietzscheańskie "Boska radość powtórzenia: idea wiecznego powrotu" - Kraków 2013